„Látkuji s láskou“ Látkové plenky

Přemýšlíte nad používáním látkových plen, ale nejste si jisti jaký typ, materiál či značku vybrat a co vše by to obnášelo? Slyšeli jste hrůzostrašné historky o tom, jak časově náročné a pracné je používání látkových plen? Děsíte se vyvařování, žehlení a manipulace s tělesnými produkty? Nic z toho už dávno neplatí!
Více zde: http://www.bamboolik.cz/cs/info/myty-o-latkovych-plenach

Nelámejte si hlavu a oslovte mě, a nebo látkovou poradkyni ve vašem okolí. http://www.latkoveporadkyne.cz/

Kdo je to látková poradkyně?

 • Je akční žena, většinou maminka, která má zkušenosti s používáním látkových plen a tyto zkušenosti předává.
 • Radí, pomáhá a vysvětluje rodičům, jaké přínosy pro ně a jejich děťátko bude mít používání látkových plen.
 • Radí rodičům s výběrem vhodných plenek, případně sestavuje sadu na míru dané rodině.
 • Může být tzv. nezávislá (tedy nezastupující žádnou konkrétní značku) nebo pracovat pro konkrétní značku látkových plen.

Látková poradkyně Bamboolik:

 • Pracuje pro českého výrobce látkových plen Bamboolik a za svou činnost je odměňována zpravidla provizí z prodeje.
 • Má k dispozici systém průběžného vzdělávání a praktických tréninků, stejně jako podporu celého týmu.
 • Podílí se na neustálém zlepšování stávajících a vývoji nových produktů.
 • Je vázána Etickým kodexem.
 • Není vázána povinností prodávat jen jednu značku – pokud uzná za vhodné pro danou rodinu, sestavuje sadu na míru i napříč značkami.

Jak probíhá návštěva látkové poradkyně?

Záleží čistě na Vás. Po dohodě se můžete setkat u poradkyně, u Vás doma nebo kdekoliv  jinde. Poradkyně má k dispozici Bamboolikův sortiment, ráda Vám vše předvede, nechá si osahat, vyzkoušet, zodpoví všechny Vaše dotazy a pokud budete mít zájem, můžete si u ní zboží přímo zakoupit nebo objednat.

Samozřejmostí je pro nás i „poprodejní servis“. Mnohé naše zákaznice si svou látkovou poradkyni tak oblíbí, že zůstanou v dlouhodobém kontaktu, mají ji v podstatě jako takového „přítele na telefonu“, kterému mohou kdykoli zavolat s žádostí o radu, když se objeví problém.  Je nám jasné, že spousta otázek Vás napadne až při užívání plenek. Proto jsme tu pro Vás kdykoli, vše klidně vysvětlíme několikrát, poradíme jak o plenky pečovat, jak je upravit když Vám miminko poporoste, zkrátka vymyslíme řešení šité Vám na míru.
Více zde: http://www.latkoveporadkyne.cz/o-nas/

http://www.bamboolik.cz/data/template/images/logo.png

Moje zkušenost:

Látkové pleny jsem začala používat zanedlouho po tom, co se náš synek narodil.

Látkové pleny pro mne mají jednoznačné výhody!

 • Jsou citlivé k životnímu prostředí! Ekologická stopa látkové pleny je dvakrát menší, než u plen jednorázových. Používáním jednorázových plen vyprodukujete za plenkovací období (2 roky) až 1 tunu velice těžko rozložitelného odpadu.
 • Šetří finanční rozpočet rodiny! Za jedno plenkovací období (počítáno 2 roky) jsou náklady na jednorázové pleny za cca 23 tisíc, kdežto u látkových plen (pokud pořizujete úplně nové) je to cca 13 000 Kč, včetně energií a pracího prášku. Nehledě na to, že látkové pleny je možné použít i na další dítě příp. je lze prodat dál. Cena se odvíjí od značek jednorázových i látkových plen.
 • Materiály dnešních látkových plen jsou na údržbu a péči mnohem jednodušší, než za dob našich babiček. Není třeba je nijak složitě skládat, předpírat, vyvářet a ani žehlit!
 • Dítě je po celý den v přírodních a prodyšných materiálech jako bavlna, bambus, vlna apod. a pokožka tak může dýchat a nepaří se v jednorázových „igelitových“ plenkách
 • Dítě se učí pomáhat s péčí o plenky. Může podávat jak pleny, tak i kolíčky při věšení a celé to může být zábava!
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com